Главная Захист в суді
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Search

ЮФ "Юридическа Лига"

Захист в суді

Захист в суді - це право кожного громадянина чи юридичної особи, гарантоване Конституцією України, що забезпечує захист їхніх прав та інтересів.

Це є одним з найбільш ефективних способів відновлення порушеного або оспорюваного права. Обумовлено це тим, що вступивши в законну силу рішення суду є обов’язковими для всіх без винятку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, громадських об'єднань, посадових осіб, інших фізичних і юридичних осіб та підлягають неухильного виконання на всій території України.

Фізичні та юридичні особи можуть захищати свої права та законні інтереси в суді як особисто, так і за участю представників. ЮФ *Юридична Ліга* успішно надає послуги із захисту юридичних і фізичних осіб в судах будь-якої інстанції по цивільних, господарських та адміністративних справах. Дотримання і професійне застосування норм процесуального і матеріального права є однією з найважливіших складових частин успіху для досягнення бажаного результату в будь-якому судовому спорі.

Цей розділ включає наступні підрозділи:

- Господарські спори

- Цивільні спори

- Адміністративні спори

 

 

 

Русский (Russian Federation)English (United Kingdom)Ukrainian (UA)